piątek, 4 grudnia 2015

Znaki.........

                                                   Witam wszystkich serdecznie!Ostatnio mam rozkminkę na temat znaków.....   nie tych drogowych...... ( MAM PRAWO JAZDY)
Ale chodzi o znaki , które wysyłane są przez mężczyzn do kobiet......

Co oznaczają ich gesty itp......

poszperałam trochę w necie i oto co znalazłam:

Mężczyźni nie odczuwają potrzeby mówienia kobietom o swoich uczuciach co pół godziny. Czasami może się wydawać, iż nie pamiętaliby o tym, gdyby kobiety im nie przypominały. Nie mniej jednak mężczyźni bardzo często wyrażają swoje uczucia, robiąc to niewerbalnie, czego kobiety są nieświadome. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak odczytywać niektóre znaki:

Zabawa z włosami.

Kobiety odbierają to jako „rujnowanie fryzury”, podczas gdy dla mężczyzn jest to akt intymny. Tak więc następnym razem kiedy będzie sięgał do Twojej głowy, nie odsuwaj się. Pozwól mu wyrazić swoją miłość, a włosy poprawisz później. Mężczyzna często zapomina jak ważna jest fryzura dla kobiety, dlatego też może błędnie odebrać Twoją dywersję jako emocjonalny znak stopu.

Moja opinia:
Myślę że to bardzo miłe gdy facet pogładzi po włosach i wcale tego nie odbieram jako rujnowanie fryzury....... 

Pocałunki w czoło.

Całowanie czoła to najlepszy rodzaj pocałunków jakimi mężczyzna Cię może obdarować. Mówi się, że w taki sposób całuje się anioły i on dokładnie o tym wie. Ten pocałunek dokładnie wyraża uczucie miłości, a także to, że jesteś jego kobietą. Reaguje tak w momencie, kiedy dajesz mu jedno ze swoich ekscytujących spojrzeń.

Moja opinia:
hmmmm...... słyszałam że ten pocałunek oznacza to iż mężczyzna daje do zrozumienia że chcę sie on kobieta zaopiekować.Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Trzymanie za rękę i przytulanie w publicznym miejscu.

Kiedy wyjdziecie następnym razem miej to na uwadze. Jeśli nigdy wcześniej tego nie zauważyłaś, oznacza to, że najprawdopodobniej nie robi z tego wielkiej sprawy. Może złapać Cię za rękę, lub zwyczajnie objąć ramieniem, bez wcześniejszej chwili oddechu i przerywania konwersacji. Faktem jest, iż nie brzmi to zadowalająco, jednak to nie jest automatyczny odruch. Jeśli on podtrzymuje konwersację, zapewne uważa, że możesz być znudzona i chce Ci to jakoś wynagrodzić, pokazując, że jest przy Tobie.

Moja opinia:
Myślę że to bardzo miłe gdy para trzyma się za rękę gdy idą razem gdzieś na spacer sam na sam no bo jak są dzieci to wiadomo ręce zajęte przez małe rączki:)

Jakie znaki jeszcze znacie???? proszę o komentarze:) Mam pewną zagadkę do rozwiązania i potrzebuję pomocy:) 


1 komentarz: